OKAZJE SPECJALNE MIAMI WARS

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Zaszalej nad Wisłą. Szybkie motorówki, kolacja na łodzi, impreza z przyjaciółmi nad rzeką? Jesteśmy na to gotowi. Zagwarantujemy wydzielone miejsce nawet dla małych kilkuosobowych grup.

Urodziny

Ten najważniejszy dzień w Twoim życiu! Dzień, w którym zadziwiłeś sobą świat. Do tematu urodzin podchodzimy bardzo poważnie, taka impreza – choć co roku – zdarza się raz w życiu! Powiedz nam ile chcesz zaprosić osób i jakie masz oczekiwania i budżet, a my zajmiemy się resztą.

Ogniska nad Wisłą

Warszawska Wisła jest niepowtarzalna, kiedy w letnie dni płoną nad nią ogniska. Chcesz spędzić z przyjaciółmi wieczór przy ognisku. Nie ma problemu. Zapewnimy Ci kosz piknikowy i wszystko czego potrzebujesz.

Kolacja na Wiśle

Tego jeszcze nie było – nasza szkuta zabierze Cię wraz z maksymalnie jedenastoma przyjaciółmi w niezapomniany rejs z kolacją przy elegancko zastawionym stole.

Sesje fotograficzne

Marzy Wam się sesja na łodzi tradycyjnej albo superszybkiej motorówce? A może chcecie dotrzeć do dziewiczych miejsc niedostępnych ze strony lądu i tam upamiętnić ważny w życiu moment – zaręczyny, ślub czy jubileusz. Dobrze trafiliście – zadzwońcie a wszystko zorganizujemy –włącznie z profesjonalnym fotografem.  

Powiedz „tak” na Wiśle

Tak, tak to możliwe! Możesz wziąć ślub na Wiśle. Na szkucie, motorówce lub iBarce, a goście popłyną wraz z Wami za parą młodą w paradzie łodzi. Tego wydarzenia nie da się zapomnieć. Istnieje możliwość organizacji całej ceremonii na statku a imprezy w wybranym przez Was, a rekomendowanym przez nas, miejscu.

Rezerwacja

Rezerwacja możliwa przez tel.: +48 791 149 490 lub przez poniższy formularz